Založ si blog

Pochopil svoju funkciu generálny prokurátor Žilinka?

Občan si myslí, že keď sa niekto dostane na pracovnú pozíciu alebo do funkcie, že tomu aj ten niekto rozumie. Dozerať na dodržiavanie zákonov u vlastných podriadených, kde je zaužívané pracovať podľa vlastných predstáv, je zložité, ale korupcia má prsty všade. Ak by sa však na pracovisku urobilo pár testov, aby sa zistilo, či tam nie je mobbing, potom by to bolo jednoduchšie. Otázkou je, či osoba vo vedení vie riadiť nové pracovisko, aj keď ho možno pozná. Nie je to aj strach, ktorý mu bráni riešiť veci rýchlo a spravodlivo?

Maroš Žilinka – Wikipédia (wikipedia.org)

Európska ústava nahradzuje jediným textom všetky súčasné hlavné texty Európskej únie. Objavujú sa obavy z vytvorenia nového usporiadania, federácie, a často sa stretávame aj s pojmom Superštát.

Mnohí si myslia, že pri tomto trende zanikne kultúrna diverzita, a stratí sa aj určitá suverenita členských štátov. Treba však podotknúť fakt, že Európska ústavná zmluva nenahrádza ústavy členských štátov ale funguje popri nich ako samostatný dokument a vymedzuje fungovanie Európskej únie a jej orgánov.

K ratifikácii euroústavy je za potreby jej schválenie vo všetkých členských štátoch. Niektoré štáty tak ako aj Slovensko, plánujú novú zmluvu ratifikovať v národných parlamentoch, niektoré štáty pripravujú referendá.

Proces prijatia ústavy zatiaľ utŕžil najväčšiu porážku v referendách vo Francúzsku a Holandsku. V niektorých členských štátoch boli odložené hlasovania o prijatí ústavy. Čo bude ďalej, ostáva v rukách ako politikov tak i občanov.

Páni novinári, toto je medzinárodná blamáž, to sme na Slovensku ešte nemali – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Evropský úřad pro boj proti podvodům | Evropská komise (europa.eu)

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

„Podľa Žilinku tomu napomôže aj nová organizačná štruktúra špeciálnej prokuratúry“ – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

Video:

https://youtu.be/txmsdy7-AKM

Núdzový stav len obmedzuje základné ľudské práva! (pluska.sk)

Neznáme osoby požadujú vyhrážkami od vlády demisiu, hrozia likvidáciou budov či áut – Domáce – Správy – Pravda.sk

Video:

https://youtu.be/TN0QG8hEWOc

Vladimír Krčméry ako prasprostý praobyčajný hnusný ožran, má zákaz vstupu do Strednej Afriky | Dôležité.sk (dolezite.sk)

Komu a kto hlavne odoberie značku odbornosti právnym univerzitám , vláde a ministerstvám, možno aj celej justícií? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Video:

https://youtu.be/VUbjZvGLG4M

video:

https://youtu.be/aCUrNItbBSQ

Banda zlodejov a neveriaci Tomáš

12.04.2021

….Najmä naším prístupom k voľbám, našou smiešnou dôverou k politikom, ktorí vždy pred voľbami vytvoria mýtus, ako idú všetko zmeniť k lepšiemu. Po voľbách sa nič k lepšiemu nezmení lebo všetci doteraz sú platení rôznymi oligarchami. Zoberme si príklad! Mečiara zakladateľa slovenskej mafie a jedného z prvých zlodejov napadol geniálny nápad a vytvoril jeden [...]

Bohatí zahraniční podnikatelia budú kupovať hrady a zámky na Slovensku?

09.04.2021

Ktorá vláda im ich predá alebo kto si ich najskôr sprivatizuje, aby potom mohol draho predať a dobre zarobiť ? Na Slovensku si teraz môžeš kúpiť hrad či kaštieľ za cenu trojizbáku v Bratislave (startitup.sk) Zoznam hradov a zámkov na Slovensku – Wikipédia (wikipedia.org) Hrady a zámky na Slovensku (hrady-zamky.sk) Keby vedeli vládni predstavitelia gazdovať, plno ľudí by [...]

Dôchodok je socialistický prežitok, v slovenskej demokracií má nárok na peniaze len ten , koho vynesú z práce nohami napred

09.04.2021

Predčasný dôchodok: Akú sumu dostanete? Sú štyri podmienky, ktoré treba splniť, aby ste mali nárok na túto penziu. Ako treba postupovať, aby ste ju získali? Aká bude jej výška? A ako sa vypočíta? Prezidentka podpísala zákon, ktorý rieši krátenie dôchodku a nemocenské – Ľudia – Ekonomika – Pravda.sk Človek, ktorý chce ísť do penzie ešte pred [...]

Maďarsko SR Matovič Szijjártó vakcína Sputnik

SaS chce Gyimesiho riešiť na koaličnej rade, jeho útoky považuje za hanebné

12.04.2021 14:05

Matovičov poslanec opakovane na sociálnej sieti označuje štátneho tajomníka rezortu diplomacie Martina Klusa (SaS) za hungarofóba.

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj požiadal Putina o rozhovor, Kremeľ zatiaľ neodpovedal

12.04.2021 14:00

Zatiaľ sme nedostali odpoveď a veľmi dúfame, že to neznamená odmietnutie dialógu, uviedla hovorkyňa ukrajinského prezidenta Julija Mendeľová.

Zuzana Dolinková

Lekári aj sestry dôverujú vedcom, správanie Matoviča považujú za nepochopiteľné

12.04.2021 13:53

Do procesu vakcinácie sa, bohužiaľ, stále mieša politika, odkázal Zväz ambulantných poskytovateľov.

AfD / Alternatíva pre Nemecko /

Krajne pravicová AfD schválila volebný program. Prvýkrát i s výzvou na odchod z EÚ

12.04.2021 13:25

Predvolebný program AfD tiež vyzýva na obmedzenie prisťahovalectva po vzore Japonska, delegáti prijali i "rezolúciu o koronavíruse", v ktorej odmietli povinné testy alebo očkovanie.